www.cvonline.hu
Személyzeti szakértő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.04.26.
Jelentkezési határidő: 2014.04.09.
Hirdetés azonosító: 776901
lejárt

 Multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • HR rendszerek fejlesztése, szervezetfejlesztési javaslatok kidolgozása, megvalósítása
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások, munkaviszony létesítésével, fenntartásával,
    megszüntetésével kapcsolatos feladatok irányítása, ellenőrzése
  • Bérstratégia kidolgozásában való részvétel. Bértervek, szcenáriók készítése
  • Munkavállalói kiértékelések
  • Kompetencia alapú személyzetfejlesztés: képzési terv megvalósítása, képzések, tréningek
    koordinálása, szervezése (Vállalati belső képzések, szakképzés, ösztöndíjas rendszer stb.)
  • Munkahelyi elégedettség felmérés koordinálása, az eredmények elemzése, értékelése,
    intézkedési terv készítése
  • Részvétel a toborzás-kiválasztás-beillesztés folyamatában
  • HR pályázatok koordinálása, dokumentálása
  • HR szoftver fejlesztése, törvényi megfelelőség szerinti működtetése
  • Munkajogi és egyéb releváns törvényi változások nyomon követése és adaptálása
  • Felmerülő HR-t érintő kérdések, problémák megoldása
  • HR vezető és a HR osztály munkájának aktív támogatása
  • Munkáltatói márkaépítés (Employer branding)
  • Vállalati kultúra fejlesztése, belső rendezvények szervezése
  • Kapcsolattartás és szükséges adatok szolgáltatása a partner vállalatok, hatóságok felé

Elvárások:

  • Felsőfokú HR szakirányú végzettség
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás (Előny: német)
  • Min. 2 éves HR területen szerzett tapasztalat (Előny: nemzetközi termelő váll. szerzett)
  • Jó számítástechnikai ismeretek: MS Office
  • Munkajogi ismeretek
  • Nyitott személyiség, önálló és proaktív munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás,
    problémamegoldó és magas fokú stressztűrő készség, csapatmunkában való részvétel, jó kommunikációs és szervező képesség

Amit nyújtunk:

  • Alapbér + célprémium rendszer
  • Széles körű Cafetéria juttatások
  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.