www.cvonline.hu

Személyzeti szakértő

Régió:

Somogy

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 749717
lejárt

A Humán Centrum Kft. működésének ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal Somogy megyei (Marcali) partnercégünk részére keresünk új munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • HR rendszerek fejlesztése, szervezetfejlesztési javaslatok kidolgozása, megvalósítás
  • Munkaszerződések, munkaköri leírások, munkaviszony létesítésével, fenntartásával,megszűntetésével kapcsolatos feladatok irányítása, ellenőrzése
  • Bérstratégia kidolgozásában való részvétel. Bértervek, szcenáriók készítése
  • Munkavállalói kiértékelések
  • Kompetencia alapú személyzetfejlesztés: képzési terv megvalósítása, képzések, tréningek koordinálása, szervezése (Vállalati belső képzések, szakképzés, ösztöndíjas rendszer stb.)
  • Munkahelyi elégedettség felmérés koordinálása, az eredmények elemzése, értékelése,intézkedési terv készítése
  • Részvétel a toborzás-kiválasztás-beillesztés folyamatában
  • HR pályázatok koordinálása, dokumentálása
  • HR szoftver fejlesztése, törvényi megfelelőség szerinti működtetés
  • Munkajogi és egyéb releváns törvényi változások nyomon követése és adaptálása
  • Felmerülő HR-t érintő kérdések, problémák megoldása
  • HR vezető és a HR osztály munkájának aktív támogatása
  • Munkáltatói márkaépítés (Employer branding)
  • Vállalati kultúra fejlesztése, belső rendezvények szervezése
  • Kapcsolattartás és szükséges adatok szolgáltatása a partner vállalatok, hatóságok felé

Elvárások:

  • Felsőfokú HR szakirányú végzettség
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás (Előny: német)
  • Min. 2 éves HR területen szerzett tapasztalat (Előny: nemzetközi termelő váll. szerzett)
  • Jó számítástechnikai ismeretek: MS Office
  • Munkajogi ismeretek
  • Nyitott személyiség, önálló és proaktív munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás,
  • problémamegoldó és magas fokú stressztűrő készség, csapatmunkában való részvétel, jó
  • kommunikációs és szervező képesség

Amit kínálunk:

  • Alapbér + célprémium rendszer
  • Széles körű Cafeteria juttatások
  • Rugalmas munkaidő
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Várjuk jelentkezését Link megjelenítésekövetően

Ha az állásajánlat felkeltheti ismerősei érdeklődését, kérjük, a lenti "Megosztás" gomb segítségével ossza meg velük a facebookon is!

Kategória
Humán erőforrás