www.cvonline.hu

Személyzeti szakértő Ref.595

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2014.07.16.
Hirdetés azonosító: 749348
lejárt

Megbízónk német tulajdonú multinacionális vállalat, mely világszínvonalú minőséget képvisel a légtechnikai termékek és motorok gyártásában. Csapatuk további bővítése céljából keresnek új munkatársat:

HR generalista pozícióba

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • A HR stratégia fejlesztése, szervezetfejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Törvényi változások nyomon követése és adaptálása a HR rendszerbe
  • A bérstratégia kidolgozásában való részvétel. Bértervek, szcenáriók készítése
  • Munkavállalói kiértékelések
  • Adminisztratív feladatok ellátása és koordinálása (felvételek, áthelyezés, munkaviszony megszüntetés)
  • Részvétel a toborzás, kiválasztás, beillesztés folyamatában
  • HR pályázatok koordinálása, dokumentálása
  • HR szoftver fejlesztése, törvényi megfelelőség szerinti működtetés
  • Kompetencia alapú személyzetfejlesztés: képzési terv megvalósítása, tréningek szervezése (vállalati belső képzések, ösztöndíjas rendszer stb.)
  • Munkahelyi elégedettség felmérés koordinálása, az eredmények értékelése, intézkedési terv készítése
  • Munkajogi és egyéb releváns törvényi változások nyomon követése
  • Felmerülő HR-t érintő kérdések, problémák megoldása
  • HR vezető és HR osztály munkájának aktív támogatása
  • Munkáltatói márkaépítés (Employer branding)
  • Vállalati kultúra fejlesztése, belső rendezvények szervezése
  • Kapcsolattartás és adatszolgáltatás a partner vállalatok, hatóságok felé

Elvárások:

  • Felsőfokú HR szakirányú végzettség
  • Középszintű német és/vagy angol nyelvtudás (Előny: német)
  • Minimum 2 éves HR területen szerzett tapasztalat (Előny: nemzetközi termelő vállalatnál szerzett tapasztalat)
  • MS Office ismeretek
  • Munkajogi ismeretek
  • Nyitott személyiség, önálló és proaktív munkavégzés, terhelhetőség, flexibilitás, problémamegoldó és stressztűrő készség, csapatmunkában való részvétel, jó kommunikációs és szervező készség
  • Vezetői képességek

Előny:

  • Német nyelv kommunikációképes ismerete

Amit leendő munkáltatója kínál:

  • Modern, multinacionális környezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag: prémiumok, cafeteria, karácsonyi pénz
  • Képzések, tréningek, további fejlődés lehetősége
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség a térség egyik legnagyobb munkáltatójánál

Amit a Dologidő nyújt Önnek:

  • Folyamatos segítségnyújtás a kiválasztási szakaszban, a pályázat beérkezésétől, interjúztatáson át a belépésig
  • Karrier tanácsadás, valamint segítünk kiemelni a fejlesztendő kompetenciákat
  • Szakmai ismereteinkkel segítséget nyújtunk pályázóinknak
  • Folyamatos információt szolgáltatunk a profiljához illő álláslehetőségekről

További információk:

  • A munkavégzés helye: Somogy megye
  • A munkakezdés ideje: Azonnal

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu