www.cvonline.hu

Személyzeti munkatárs - Szigetszentmiklós

Lidl Magyarország Kereskedelmi Bt.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 1071860

Csatlakozzon Európa egyik legdinamikusabban fejlődő élelmiszer kereskedelmi hálózatához.
Tudta, hogy már 164 üzlettel rendelkezünk és mintegy 4000 munkatásrat foglalkoztatunk?
Ismerje meg az alábbi pozíciónkat a Lidl Magyarországnál!

  AZ ÖN FELADATA

A Lidl Európa legnagyobb élelmiszer diszkont áruháza. 27 országban vagyunk jelen több mint 10.000 áruházzal. Magyarországon 2004-ben nyitottuk első üzletünket. Jelenleg közel 164 áruházzal rendelkezünk és közel 4000 munkavállalót foglalkoztatunk.

Az Ön feladata

  • Munkavállalókkal való proaktív kapcsolattartás, rendszeres üzlet és logisztikai központ látogatás keretében
  • Támogatás nyújtása a munkatársak számára munkahelyi illetve munkahelyre kiható magánéleti problémák esetén
  • Aktív részvétel a munkahelyi elégedettség és motiváció növelésében
  • Szociális projektekben való aktív részvétel, azok ötletekkel és javaslatokkal való támogatása
  • Mediátori szerep betöltése konfliktuskezelésben
  • Munkavállalók támogatása speciális élethelyzetekben

Az Ön profilja

  • Felsőfokú végzettség, preferáltan az alábbi területeken: pszichológia, szociológia, pedagógia
  • Szakterületen/segítő tevékenységben szerzett tapasztalat (pl: szervezetpszichológia)
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Magas szintű kezdeményező/kapcsolatteremtő és empátiás készség
  • Pro-aktív, optimista személyiség
  • Minőségi szolgáltatás igénye
  • Emberközpontú gondolkodás, elhivatottság
  • B- kategóriás jogosítvány
  • MS Office csomag (PowerPoint, Word, Excel) felhasználói ismerete

Amit kínálunk

  • Változatos és színes munkakör egy fiatalos csapatban
  • Csapatmunka, melyben a kreativitás, az elhivatottság értéket képvisel
  • Versenyképes fizetés, céges autó
  • Étkezési hozzájárulást és Erzsébet-utalványt (a belépés és a kilépés hónapjában nem járó juttatások)
  • Nagy értékű egészségügyi- és balesetbiztosítási csomag
  AZ ÖN PROFILJA

  AMIT KÍNÁLUNK
JELENTKEZZEN MOST
  Kérjük, amennyiben úgy érzi, hogy szakmai tapasztalatai, végzetsége és képességei összhangban vannak az elvártakkal küldje el pályázatát! Kérjük, hogy a jelentkezéséhez fényképes önéletrajzát is csatolja