www.cvonline.hu

Személyzeti és képzési asszisztenst keresünk!

  • A hirdetés 564 napja lejárt

Feladatok:

- irodai adminisztrációs feladatok végzése

- a cég személyzeti struktúrájának rendben tartása
- munkaügyi adatok adminisztrálása, ellenőrzése

- képzési adatok nyilvántartása, vezetése, regisztrálása

- a jelenléti ívek ellenőrzése, munkaidő beosztások elkészítése

- támogatja a személyzeti vezető adminisztrációs munkáját, és segíti a munkaügyi feladatait
- kapcsolattartás a munkaügyi hatóságokkal és a munkaerő kölcsönző cégekkel

Amit kínálunk:

- barátságos, kulturált irodai környezet

- bejelentett hosszú távú munkaviszony

- fejlődési, előrelépési lehetőség

- fix bérezés

Munkavégzés helye:

- központi iroda, Nyíregyháza, Westsik Vilmos u. 110.

Feltételek:

- andragógus végzettség

- Microsoft Office Excel és Word magas fokú ismerete
- további MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete

- jó kommunikációs képesség

- terhelhetőség

- precizitás, pontosság

- gyors betanulási képesség

Előnyt jelent:

- hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

- szakirányú végzettség

- bérügyintézői, pénzügyi, gazdasági végzettség

- nyíregyházi lakhely

- 10 ujjas gépírás

Amennyiben érdeklődik a meghirdetett pozíció iránt, kérjük, küldje el fényképes, bérigénnyel ellátott Önéletrajzát!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Oktatás / Képzés
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő