Személyzeti és biztonsági vezető (Járatellenőr, ellenőrzési vezető)

  • A hirdetés 520 napja lejárt

A Zempléni ZHK Hulladékkezelési Közszolgáltató Nonprofit Kft.

személyzeti és biztonsági vezető (járatellenőr/ellenőrzési)

munkatárs

pozícióba keres középfokú

logisztikus végzettséggel rendelkező jelentkezőt a bodrogkeresztúri telephelyére.

Feladatok:

  • hulladékgyűjtő járatok ellenőrzése
  • napi szondáztatások elvégzése
  • hulladékgyűjtő járatok szervezése a telephely biztonságával kapcsolatos észrevételek kidolgozása
  • a telephely biztonsági rendszer fejlesztéséhez ajánlatok bekérése
  • a biztonsági rendszer karbantartásának megrendelése
  • a telephelyen lévő őrző védő cég munkájának ellenőrzése
  • elektronikus járatkövetés, és hulladékürítési adatok kiértékelése
  • vezetőkkel történő folyamatos kapcsolattartás

 Elvárások:

  • középfokú logisztikai végzettség
  • számítógép felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Hulladékgazdálkodási közszolgáltatásban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye: Bodrogkeresztúr

Munkakezdés várható időpontja: 2016. május 20. (illetve azonnal)

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel lehet a megadott e-mail címen.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges