www.cvonline.hu

Személyzetfejlesztési tanácsadó

  • A hirdetés 463 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. Humánpolitikai csapata új munkatársat keres az alábbi feladatok ellátására:

Főbb feladatok

  • A támogatott terület (Lakossági és Kisvállalati üzletág) képzési és fejlesztési programjainak előkészítése, megvalósításban való aktív részvétel
  • külső partnerekkel való kapcsolattartás (tréner cégek, egyéb beszállítók)
  • tendereztetés
  • képzések, képzési költségek nyomon követése, kimutatások, statisztikák vezetése, egyéb kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • a támogatott terület éves képzéseinek megtervezésében való részvétel, szervezeti igények felmérése
  • társterületekkel való kapcsolattartás
  • projektekben való részvétel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 2-3 éves releváns tapasztalat
  • aktív angol nyelvtudás (legalább középfok)
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó készség
  • önállóság, határozottság
  • ügyfélorientált szemléletmód
  • csapatjátékos attitűd
  • pontos, precíz, hatékony munkavégzés
  • rugalmasság

Amit kínálunk

  • Professzionális HR szervezet
  • Kiemelkedő szakmai környezet
  • Felkészült, motivált és sikeres csapat
  • Hazai és nemzetközi karrierlehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Kérjük, jelentkezéskor Mozilla Firefox böngészőt használjon Karrieroldalunk eléréséhez.

Helyek Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Elvárt nyelvtudás Angol