www.cvonline.hu

Személyzetfejlesztési specialista

  • A hirdetés 1244 napja lejárt

Feladatok:

  • Vezetői utánpótlás folyamatok és programok koordinációja Daimler standardok mentén, mint pl. a Művezető Utánpótlás Program (alsó vezetői szint), LEAD folyamat (középvezetői szint) és a CAReer – a tehetségprogram
  • Assessment center-ek szervezése, előkészítése és lebonyolítása, megfigyelői konferenciák moderálása, assessment center feladatok és anyagok folyamatos fejlesztése
  • Orientációs szemináriumok lebonyolítása jelöltek részére, a vezetők részére megfigyelői tréningek nyújtása, tréning anyagok folyamatos továbbfejlesztése
  • Vezetői potenciálértékelő konferenciák előkészítése és moderálása
  • A CAReer – a tehetségprogram bevezetése az assessment center-tól a programtervezésig, a jelöltek folyamatos után követése
  • Kapcsolattartás és tanácsadás a jelöltek és a szakterületek vezetői számára, a folyamatok dokumentálása
  • Audit feladatok ellátása

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség közgazdasági, HR, gazdaságpszichológia vagy munka- és szervezetpszichológia területen
  • Ideális esetben 3 éves munkatapasztalat vállalati HR, azon belül is személyzetfejlesztés területen
  • Tárgyalóképes német és angol nyelvtudás
  • Teljesítményorientált, magabiztos fellépés, kezdeményezőkészség, felelősségvállalási hajlandóság
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, PPT, Excel)

Amit kínálunk:

  • Tapasztalatszerzés kihívásokkal teli, nemzetközi környezetben.
  • Dinamikus munkakörnyezet, jó hangulatú, összetartó, profi csapat.
  • Jelentős szakmai fejlődés.
  • Vonzó javadalmazási csomag.

Örömmel fogadjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen.

Munkavégzés helye:

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.

6000 Kecskemét, Mercedes út 1.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Oktatás / Képzés
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő