www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1036829
lejárt

Karrier az Audinál

Személyzetfejlesztési referens

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek.

A vállalat különböző szakterületeinek egyedi igényei és céljai szerint, valamint a vállalati standardok alapján kompetenciaorientált, egyénre szabott személyzet- és menedzsmentfejlesztéssel, diagnosztikai eszközök, kiválasztási eljárások koncepcionális kidolgozásával és végrehajtásával foglalkozunk. Aktívan támogatjuk továbbá a szakterületeket a tehetségek strukturált felismerésében, valamint a vezető-utánpótlás szisztematikus fejlesztésében.

Feladatok

  • Személyzeti- és vezetőfejlesztési illetve vezetői utánpótlásprogramok, kiválasztási koncepciók, eljárások, folyamatok kidolgozása és működtetése
  • Strukturált interjúk, kompetenciaorientált fejlesztő- és visszajelzőbeszélgetések valamint kiválasztási eljárások moderációja
  • Folyamatos kapcsolattartás a vállalat szakterületeivel és a személyügy többi területével konszern szinten is
  • Folyamatos tudásátadás
  • Személyügyi projektek és csoportfeladatok koordinációja
Elvárások

  • Lezárt felsőfokú tanulmányok (HR vagy gazdasági szakon)
  • Pszichológus végzettség előnyt jelent
  • Személyzeti kiválasztási koncepciók kialakításában, végrehajtásában való jártasság
  • Legalább 5 éves, HR területen szerzett munkatapasztalat
  • Tanácsadói, tréneri és/vagy moderátori tapasztalat
  • Interjúztatási tapasztalat vezetői interjúkban
  • Vezetéselméleti ismeretek, vezetői tapasztalat előnyt jelent
  • Felsőfokú német nyelvtudás
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség, jó együttműködési készség változó csoportokban
  • Magabiztos fellépés
  • Döntési képesség, felelősségtudat
  • Komplex gondolkodás, folyamat- és eredményorientáltság
  • Terhelhetőség, rugalmasság, stressztűrő képesség
  • Haladó MS Office ismeretek
  • Részletes önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként.

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC9178

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Takács Eszter válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9468