www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1036057
lejárt

Karrier az Audinál

Személyzetfejlesztési referens - Személyzeti kiválasztás

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek.

Területünk, a Személyzeti Diagnosztika különféle HR-eszközök fejlesztésével és alkalmazásával foglalkozik. Feladataink között szerepel standardizált interjú-vezérfonalak kialakításától kezdve fejlesztési lehetőségek diagnosztizálásán keresztül a személyzet-kiválasztási eszközökig – termelési szakmunkatársainktól kezdve egészen a vezetői szintig. Mindennapi munkánk során szigorú módszeres és standardizált minőségi kritériumok alapján dolgozunk, hogy prémium márkánknak megfelelő személyügyi szolgáltatást nyújthassunk.

Feladatok

  • Személyzeti kiválasztási, személyzetfejlesztési koncepciók, eljárások, folyamatok kidolgozása és működtetése
  • A személyzeti kiválasztási tevékenységek koordinálása
  • Személyzeti kiválasztási programok lebonyolítása
  • Tanácsadói feladatok személyzetfejlesztési, személyzeti kiválasztási témákban
  • Folyamatos kapcsolattartás a vállalat szakterületeivel és a személyügy többi területével konszern szinten is
  • Folyamatos tudásátadás, fejlesztés
  • Személyügyi projektek és csoportfeladatok koordinációja
Elvárások

  • Lezárt felsőfokú tanulmányok (HR vagy gazdasági szakon)
  • Pszichológus végzettség előnyt jelent
  • Személyzeti kiválasztási koncepciók kialakításában, végrehajtásában való jártasság
  • Legalább 10 éves, HR területen szerzett munkatapasztalat
  • Tanácsadói, tréneri és/vagy moderátori tapasztalat
  • Interjúztatási tapasztalat vezetői interjúkban
  • Vezetéselméleti ismeretek, vezetői tapasztalat előnyt jelent
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • Angol nyelvtudás előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Magabiztos fellépés
  • Döntési képesség, felelősségtudat
  • Komplex gondolkodás, folyamat- és eredményorientáltság
  • Terhelhetőség, rugalmasság, stressztűrő képesség
  • Haladó MS Office ismeretek
  • Részletes önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként.

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC9172

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Takács Eszter válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9468