www.cvonline.hu
Személyügyi ügyintéző
Trenkwalder Kft
Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2014.09.24.
Hirdetés azonosító: 853801
lejárt

Mátészalkai partnercégünk személyügyi területen szerzett tapasztalattal rendelkező munkatársat keres ügyintéző munkatársat keres.

Feladatok:

  • Munkavállalók be- és kiléptetésének teljes körű ügyintézése és adminisztrációja
  • Havi bérfizetés időben történő biztosításához szükséges bérszámfejtés előkészítését szolgáló tevékenységek ellátása
  • Éves képzési terv elkészítése, munkavállalók oktatásával kapcsolatos ügyintézés lebonyolítása
  • Alkalmassági vizsgálatok megszervezése
  • Kapcsolattartás partnerekkel
  • Riportok és kimutatások készítése
  • Munkaidőbeosztás elkészítése a munkaidőkeretben foglalkoztatottak részére

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 2-3 éves személyügyi / bérszámfejtői területen szerzett szakmai gyakorlat
  • Felhasználói szintű PC ismeret
  • A Munka Törvénykönyvének naprakész ismerete
  • Mátészalkai munkavégzés

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatás
  • Cafeteria
  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nyelvi képzések
  • Hosszú távú munkalehetőség

Jelen hirdetǩsre való jelentkezéssel és pályázati anyagom elküldésével hozzájárulok a Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. rendelkezésére bocsátott önéletrajzomban szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén - előzetes egyeztetés alapján - megbízójuknak való továbbításához. Tudomásul veszem, hogy az adatok adatbázisból való törlése vagy az adatok módosítása írásbeli kérésemre, a kérelem kézhezvételét követő 8 munkanapon belül történik. Az erre irányuló kérést az adatokat regisztráló irodának írásban kell eljuttatnom. Igazolom, hogy az általam megadott információk valósak.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.