www.cvonline.hu

Személyügyi ügyintéző

  • A hirdetés 406 napja lejárt

A Bosal Csoport belgiumi központú vállalkozás, mely  42 országban mintegy 7000 munkavállalót foglalkoztat. A tevékenysége autóipari kiegészítő termékek gyártása, mellyel gyári beszállítóként kapcsolódik a nagy autógyártó márkákhoz és mindezen termékeket kereskedelmi forgalomba is hozza.

A cégcsoport két magyarországi telephellyel rendelkezik. A kecskeméti gyárat 2003-ban alapították és vonóhorgokat, vonógömböket, tetőcsomagtartókat, autóemelőket és szélfogókat gyárt, fejleszt.

Jelenleg  700 munkavállalót foglalkoztat a vállalat.

Az alábbi pozícióba keresünk sikerorientált pályázókat:

Feladatok:

  • Munkavállalók személyügyi anyagainak  (orvosi alkalmasságik, be- és kilépő dokumentumok, személyi okmányok, stb.) pontos kezelése
  • Munkaviszony létesítéséhez, megszűntetéséhez, munkaszerződés módosításához szükséges adminisztráció határidőre történő ellátása
  • Munkaidőnyilvántartó-rendszer kezelése
  • Oktatások szervezésében való részvétel, dokumentáció kezelése
  • Bérszámfejtés előkészítése, teljesítési igazolások bekérése, adminisztrációja esetenként részvétel benne
  • Szabadságok, táppénz, utazási költségtérítések és egyéb elszámolandó tételek feldolgozása
  • Kimutatás, statisztikák, riportok elkészítése
  •  Folyamatos kapcsolattartás a Partnerekkel

Feltételek:

  • Személyügyi ügyintézői  (TB, bérügyintéző) végzettség
  • legalább 2 éves teljes köru személyügyi  esetleg bérszámfejtési tapasztalat,
  • precíz, lelkiismeretes munkavégzést,
  • Valamely bérszámfejtő program ismerete és legalább 2 éves alkalmazói tapasztalat  (Nexon és SAP ismeretek előnyt  jelentenek)
  • MS Office programok (Excel) kiváló ismerete
  • Terhelhetőség és jó probléma megoldó képesség

Amit kínálunk:

  • kedvező szakmai továbbfejlődési,
  • széles körű tapasztalatszerzési lehetőséget,
  • attraktív juttatási csomagot

Fényképes, szakmai önéletrajzokat várunk az alábbi e-mail címre.

Web: Link megjelenítése

Címe: 6000 Kecskemét-Kadafalva, Héliport Ipari Park, hrsz. 11751/43.

Helyek Csongrád
Pest
Jász-Nagykun-Szolnok
Bács-Kiskun
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Humán erőforrás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő