www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 719517
lejárt

Karrier az Audinál

Személyügyi támogató - Személyügy, Nemzetközi kiküldetések

AUDI HUNGARIA Zrt.

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Következő feladatok várnak Önre

  • A VW Konszern által az Audi Hungariához tartós kiküldetésre kirendelt munkatársainak személyügyi ügyvitele a definiált szakterületekre vonatkozóan: A kiküldetés módozatának egyeztése; A kiküldési szerződéssel összhangban lévő helyi szerződés elkészítése; A kiküldött munkatárs számára Look&See Trip szervezése az Audi Hungariánál; Együttműködés a különböző hivatalokkal, beleértve a szükséges bejelentések és igénylések megtételét; A kiküldöttek szállásának szervezése – tárgyalások a bérbeadókkal, illetve közvetítőkkel – együttműködve a beszerzéssel; A munkatárs visszatérésének lebonyolítása
  • Az Audi Hungaria által a VW konszern vállalataihoz tartós kiküldetésre kirendelt munkatársak személyügyi ügyvitele a definiált szakterületekre vonatkozóan: Az Expatriat –ok kiküldésének teljeskörű lebonyolítása; Szerződések előállítása; Egyeztetés az expatriat -okkal a küldetés részleteiről; Az egyes fogadó vállatokkal történő folyamatos egyeztetések
  • Tanácsadás szakterületek vezetői számára a kiküldetéshez kapcsolódó feladatok kapcsán
  • Networking a konszernben
Ön az ideális jelölt, ha

  • Felsőfokú végzettség az alábbi szakok egyikén: gazdaság, andragógia, vagy szociológia
  • Legalább három éves szakmai tapasztalat személyügy területén, hasonló munkakörben
  • Felsőfokú németnyelv-tudás, illetve angolnyelv-tudás előny
  • SAP HR modul ismerte előnyt jelent
  • Határozott fellépés
  • Analitikus gondolkodásmód, vállalkozói szemlélet
  • Kiváló kommunikációs képességek szóban és írásban
  • Jó konfliktuskezelési képesség, diplomáciai érzék

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC3828

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Takács Eszter válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9468