www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 986365
lejárt

Karrier az Audinál

Személyügyi támogató - Fordító

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

  • Műszaki és általános szövegek fordítása fordítószoftverrel, korrektúraolvasás, lektorálás
  • A fordító adatbank ápolása, kezelése
  • Önálló projektek indítása és lebonyolítása fordítás területén: új szakterület terminológiájának összegyűjtése és felépítése
  • Terminológiai projektekben való együttműködés nyelvi tanácsadással, szaknyelvi modulok kidolgozása különböző szakterületek számára
  • Minőségbiztosítás, az elkészült fordítások szúrópróbaszerű ellenőrzése, próbafordítások, szakvéleményezése
Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (műszaki területen szerzett végzettség előny)
  • Anyanyelvi, vagy anyanyelvi szintet közelítő magyar és németnyelv-tudás írásban és szóban, (anyanyelvi, vagy anyanyelvi szintet közelítő angolnyelv-tudás írásban és szóban előny)
  • Legalább két év fordítói szakmai tapasztalat (lektori tapasztalat előny)
  • Szakmai tapasztalat multinacionális vállalatnál előny
  • Fordítószoftver (Trados) ismerete előny
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, stressztűrő képesség
  • Flexibilitás
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Részletes magyar és német nyelvű önéletrajz csatolását kérjük a pályázati laphoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC7548

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Páli Éva válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8888