www.cvonline.hu

Személyügyi referens

  • A hirdetés 1808 napja lejárt

Feladatok:
• Személyügyi szempontból lényeges standard riportok és mutatószámok kidolgozása
• HR projektek vezetése és ennek saját felel'sségi körbe tartozó eredményének képviselete
• Teljeskör* tanácsadás a vezet'knek a személyügyi szempontból lényeges témákban
• Intézkedések kidolgozása és megvalósítása
• Egyes esetekben tanácsadás a munkatársaknak egyedi kérdésekben
• Folyamatok kidolgozása és leképezése

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség HR-szakon/szakirányon
• HR-területen szerzett, legalább 3 éves szakmai tapasztalat
• Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
• Jó kommunikációs készség
• Szociális kompetenciák
• Csapatszellem

Örömmel fogadjuk jelentkezését a lenti e-mail címen.

Munkavégzés helye:
Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
6000 Kecskemét, Mercedes út 1.

Helyek Kecskemét
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő