x

Kedves Álláskereső,

Amennyiben jelentkezni kíván az álláshirdetésre, arra a hirdető cég karrier oldalán van lehetősége.

Mielőtt azonban továbblépne, kérjük, adja meg email címét, hogy ne maradjon le a hasonló állásajánlatokról.

A Tovább a jelentkezéshez gomb megnyomásával elfogadja az ÁSZF-et, és hozzájárul ahhoz, hogy a

www.cvonline.hu állásajánlatokat és álláskereséssel kapcsolatos információkat küldjön Önnek.

Az állásra a „Tovább a jelentkezéshez” gomb megnyomásával tud jelentkezni úgy, hogy a hirdető cég oldalán

minden szükséges információt megad, és a jelentkezését a leírtaknak megfelelően hajtja végre.

Személyügyi referens

Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.-Személyügyi referens
Hozzáadva 2012.07.09.
Hirdetés azonosító: 424753
lejárt

Feladatok:
• Személyügyi szempontból lényeges standard riportok és mutatószámok kidolgozása
• HR projektek vezetése és ennek saját felel'sségi körbe tartozó eredményének képviselete
• Teljeskör* tanácsadás a vezet'knek a személyügyi szempontból lényeges témákban
• Intézkedések kidolgozása és megvalósítása
• Egyes esetekben tanácsadás a munkatársaknak egyedi kérdésekben
• Folyamatok kidolgozása és leképezése

Elvárások:
• Felsőfokú végzettség HR-szakon/szakirányon
• HR-területen szerzett, legalább 3 éves szakmai tapasztalat
• Tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
• Jó kommunikációs készség
• Szociális kompetenciák
• Csapatszellem

Örömmel fogadjuk jelentkezését a lenti e-mail címen.

Munkavégzés helye:
Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
6000 Kecskemét, Mercedes út 1.

Kategória
Humán erőforrás
Minimális tapasztalat
3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség
Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa
Teljes munkaidő
Régió
Kecskemét

x

Kérjük, ossza meg velünk véleményét!

Visszajelzés küldése