www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 1008673
lejárt

Karrier az Audinál

Személyügyi referens - E-learning támogató, Szak- és továbbképzés

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Függetlenül attól, hogy karrierútjának melyik állomásánál tart, az Audi kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, kompetencia alapú fejlesztési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. Köszönhetően az izgalmas feladatköröknek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és a high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok

  • E-learning stratégia, új képzési irányvonalak kidolgozása
  • Meglévő oktatási koncepciók továbbfejlesztése e-learning tananyagokkal a szakképzés és a továbbképzés számára
  • Külső tananyag fejlesztő partnerekkel való kapcsolattartás
  • Kapcsolattartás az AHM és az AUDI AG más szervezeti egységeivel
  • AUDI AG e-learning projektjeiben való részvétel
Elvárások

  • Egyetemi/főiskolai végzettség (pedagógiai vagy pszichológiai tanulmányok előny)
  • Tréneri / tanácsadói tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes németnyelv-tudás írásban és szóban, angol nyelvtudás előny
  • Elektronikus tananyag fejlesztési ismeretek
  • SAP vállalatirányítási rendszer, ezen belül Learning Solutions Authoring tool ismerete előny
  • Apple szoftverek (iBooks Author, iMovie, iPhoto, Book Creator) ismerete előny
  • Kiváló beleérző képesség és együttműködés
  • Kiváló kommunikációs és prezentálási képesség
  • Határozott fellépés
  • Elemző és problémamegoldó képesség
  • Ügyfélorientáltság és stabilitás
  • Reflexió és rugalmasság
  • Részletes magyar és német nyelvű önéletrajz csatolását kérjük a pályázati laphoz!

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC8153

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Páli Éva válaszolja meg Önnek: +36 96 66 8888