www.cvonline.hu

SZEMÉLYÜGYI REFERENS (6054)

  • A hirdetés 1384 napja lejárt

Elvárások:
•Középfokú vagy felsőfokú szakirányú végzettség
•Munkajogi, társadalombiztosítási, adózási ismeret
•Hasonló területen szerzett min 2-4 éves tapasztalat
•Felhasználó szintű MS Office ismeret
•Aktív német nyelvismeret
•B kategóriás jogosítvány
•Személyiség: rugalmas, terhelhető, pontos

Előny:
•Angolnyelv ismeret

Feladat:
•Munkaviszonnyal kapcsolatos adminisztratív feladatok teljes körű ellátása
•Kapcsolattartás a munkavállalókkal és a bérszámfejtéssel
•Toborzási feladatok ellátása
•Munkavállalói kartonok kezelése
•Havi zárásos riportok készítése

Juttatások:
•Versenyképes jövedelem
•Mozgó bér
•Próbaidő után Cafeteria rendszerben található juttatások
•Utazási költségtérítés

Munkaidő:
•Napi 8 órás munkavégzés

Munkavégzés helye:
•Győr

Jelentkezési határidő:
A fényképpel ellátott pályázatokat a pozíció elnevezésével és a bérigény megjelölésével E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Ügyfélszolgálati idő: hétfőtől – csütörtökig: 8-16 óráig, pénteken: 8-15 óráig.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória -