www.cvonline.hu

Személyügyi munkatárs

  • A hirdetés 486 napja lejárt

Az XXX-Lutz cég Európa egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozása, mely Magyarországon Möbelix és Mömax áruházakkal terjeszkedik.

Az XXX-Lutz megfizethető, kiváló minőségű bútorokat értékesít, kompromisszum nélkül a divat és stílus területén.

Budapesti központunkba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Részmunkaidőben 4 órában

Az Ön feladata:

  • Munkaviszonnyal kapcsolatos feladatok ellátása
  • Adatszolgáltatások elkészítése, személyügyi adminisztráció vezetése
  • Toborzás és kiválasztás teljes körű lebonyolítása vagy belső képzések megtartása
  • Álláshirdetések megszerkesztetése
  • Beérkező pályázatok kezelése, interjúk megszervezése

Amit kínálunk:

  • Intenzív betanulási lehetőség
  • Felelősséggel járó munkakör
  • Kellemes munkahelyi légkör, fiatal dinamikus csapat
  • Nemzetközi háttér

Amit elvárunk:

  • Gazdasági vagy humán szakirányú felsőfokú végzettség
  • Aktív tárgyalási szintű németnyelv-tudás
  • Toborzási, kiválasztási területen vagy tréningterületen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Kiváló számítógépes ismeretek
  • Diszkrét, megbízható, precíz, önálló munkavégzés

Ha csatlakozni szeretne csapatunkhoz, küldje el fényképes, német nyelvű szakmai önéletrajzát a betölteni kívánt pozíció megjelölésével (személyügyi munkatárs), az alábbi e-mail címre.

Köszönjük érdeklődését!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő