www.cvonline.hu

Személyügyi munkatárs

  • A hirdetés 309 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

(Határozott idő, 7 hónap)

pozícióba keres.

Feladatok:

·         Személyügyi feladatok ellátása, személyi akták összeállítása, munkaszerződések elkészítése, szerződés-módosítások megírása.

·         Kapcsolattartás a munkavállalókkal, hiányzó dokumentumok bekérése.

·         Kapcsolattartás az egészségbiztosítási pénztárakkal, hatóságokkal.

·         Bizonyítványok, igazolások, munkáltatói igazolások elkészítése, postázása.

·         Személyügyi jelentések és dokumentumok kezelése

·         Belépőkártyák kezelése, beléptetések és kiléptetések lebonyolítása.

·         Időrögzítési listák minőségének és teljességének vizsgálata, munkatervek, jelenléti ívek adminisztrációja.

·         Üzemorvosi vizsgálatok szervezése, teljes körű adminisztrációja.

·         Béren kívüli juttatások, étkezési-kártyák átadása munkavállalók részére.

·         Szabadságengedélyező-rendszer kezelése, karbantartása.

·         Egyéb postázási, adminisztrációs, archiválási feladatok ellátása.

Elvárások:

·         Minimum középfokú iskolai végzettség

·         Windows Office magas szintű ismerete

·         Jó problémamegoldó készség

·         Monotonitás-tűrés, precíz-pontos munkavégzés

·         Kiváló kommunikációs képesség

·         Szervezői, irányítási készség

·         Határozottság, magabiztosság

Előny:

·         Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat

·         Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

·         Versenyképes bérezés +egyéb béren kívüli juttatás

·         Utazástámogatás

·         Tapasztalatszerzési lehetőség

·         Határozott idejű szerződés

Munkavégzés helye:

Szigetszentmiklós

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar nyelven a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése és erősítse meg jelentkezését azzal, hogy regisztrál oldalunkon: Link megjelenítése
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!

Helyek Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő