www.cvonline.hu

Személyügyi munkatárs (Veszprém)

  • A hirdetés 1033 napja lejárt

Határozottság, meggyőző erő, kutatás, kreativitás, jó elemző készség, sikerorientáltság, pörgés. Magadra ismertél?

Ha ezek a tulajdonságok a Te személyiségedet is színesítik, könnyedén építesz ki kapcsolatot, van érzéked az egyszerű szürke dolgokat is a színes oldalukról nézni és mindezt egy meggyőző kommunikációval, közvetlenséggel, talpraesettséggel teszed, ráadásul Veszprém vagy környékbeli vagy, akkor jó eséllyel lehetsz tagja az Aurum-Recruitment csapatának!

Az Aurum Recruitment (Link megjelenítése), mint országos fejvadász és munkaerő-közvetítő cég, bővülő üzletágába keres kommunikatív, lelkes, „értékesítői vénával megáldott” Személyügyi munkatárs kollégát.

Feladatok:

  • Beérkezett önéletrajzok kezelése, szelektálása
  • Potenciális jelöltek felkutatása, kapcsolatfelvétel (fejvadászat!)
  • Állásajánlatok „értékesítése”, jelöltek informálása
  • Telefonos és személyes interjúk szervezése és lebonyolítása (angol nyelven is!)
  • Személyzeti riportok, egyéb kimutatások készítése (angol nyelven is!)
  • Jelöltek személyes és szakmai értékelése, kiközvetítése
  • Szoftver szintű, önálló projektek menedzsmentje
  • Folyamatos, napi szintű kapcsolattartás magyar/külföldi ügyfelekkel és pályázókkal
  • Közösségi portálok és internet napi szintű aktív használata
  • Önéletrajz adatbázis folyamatos építése, fejlesztése

Elvárások:

  • Kiváló angol nyelvtudás
  • Minimum 2-3 év megelőző szakmai tapasztalat (nem feltétlen HR)
  • Kiváló kommunikációs és prezentációs készség
  • Elemző és analizáló készség
  • MS Office ismeretek napi felhasználóként
  • Veszprémi v. környékbeli lakhely
  • Értékesítési affinitás

Előny:

  • Német nyelvismeret
  • Ügyfélszolgálaton vagy értékesítés területén szerzett tapasztalat
  • Toborzásban, kiválasztásban szerzett tapasztalat
  • Gyors és gépírás szaktudás
  • Gyártó/termelő, multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit mi nyújtunk Neked:

  • Önállóság
  • Családias, közvetlen munkalégkör
  • Segítőkész, fiatal kollégák
  • A továbbfejlődésedhez szükséges képzések
  • Rugalmas munkaidő
  • Alapbér + teljesítményarányos jutalék

Erre a pozícióra születtél? Mutasd meg és JELENTKEZZ MOST fényképes, kétnyelvű Word formátumban szerkesztett önéletrajzoddal, a nettó BÉRIGÉNYED feltűntetésével, az   E-mail cím megjelenítése e-mail címen. A pályázati anyagod mellé, kérünk, válaszold meg az alábbi kérdéseket is!

  1. Mi fogott meg ebben a pozícióban, miért döntöttél úgy, hogy pályázol?
  2. Mennyire jó emberismerőnek tartod magad, milyen érvekkel tudod ezt alátámasztani?
  3. Hogy állsz ki a saját érdekeid mellett, milyen módszereid vannak erre?
  4. Mondj példát arra, ahol mások befolyásolásával, meggyőzésével értél el sikereket!
  5. Mondj példát arra, melyben bebizonyítod, hogy a végsőkig is képes vagy kitartani!
  6. Mi volt a legnagyobb kudarcélményed szakmai pályád során?

Csak azon pályázati anyagokat fogjuk értékelni, melyekben a fentiek szerint, minden információt megtalálunk és minden kérdésre választ kapunk. Megértésedet köszönjük! Ne habozz, küld el most pályázatodat!   E-mail cím megjelenítése

Helyek Veszprém
Kategória Humán erőforrás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő