www.cvonline.hu

SZEMÉLYÜGYI MUNKATÁRS (K-6-M)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.11.10.
Hirdetés azonosító: 1087417
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

SZEMÉLYÜGYI MUNKATÁRS
(K-6-M)

Szereted a vállalati személyügyet? Érdekel ezek átlátása, szervezése; kézben tartása?
Szeretnél szakmai szinten fejlődni? Támogató környezetben dolgozni?
Ha igen, olvasd tovább hirdetésünket

MEGBÍZÓNK:
Nemzetközi hátterű, néhányszáz munkatársat foglalkoztató, stabil múlttal és jelennel, elégedett dolgozókkal bíró cég.
Kiegyensúlyozott létét többrétűségének, ill. kiváló szakmai felkészültségének, valamint a munkavállalók megbecsülésének köszönheti.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Bács-Kiskun megye, Kecskemét

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • megbízható munkahely, élhető szakmai környezet,
  • folyamatos szakmai fejlődés,
  • rugalmas munkabeosztás.

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • a fizikai és szellemi toborzási folyamatok önálló lebonyolítása, nyomon követése,
  • kapcsolattartás az ebben közreműködő üzleti partnerekkel,
  • munkaerő-felvételi igények felmérése, jóváhagyatása,
  • munkaszerződések készítése, karbantartása,
  • munkahelyi oktatások megtartása, képzések megszervezése,
  • bérszámfejtés előkészítésében való részvétel,
  • házon belüli kapcsolattartás valamennyi osztály vezetőjével,
  • jelentések, statisztikák készítése.

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • felsőfokú szakirányú végzettség, 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • aktív angol nyelvtudás, kommunikációs szint.

Jelentkezés az alábbi e-mail címen, magyar és idegen nyelvű fényképes önéletrajzzal.
Köszönjük!
NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya