www.cvonline.hu

Személyügyi munkatárs (K-6-M)

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 1073207
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Személyügyi munkatárs
(K-6-M)

Szereted a vállalati személyügyet? Érdekel ezek átlátása, szervezése; kézben tartása?
Szeretnél szakmai szinten fejlődni? Támogató környezetben dolgozni?
Ha igen, olvasd tovább hirdetésünket!

Megbízónk:
Nemzetközi hátterű, néhányszáz munkatársat foglalkoztató, stabil múlttal és jelennel, elégedett dolgozókkal bíró cég.
Kiegyensúlyozott létét többrétűségének, ill. kiváló szakmai felkészültségének, valamint a munkavállalók megbecsülésének köszönheti.

Munkavégzés helye:
Kecskemét

Amire garantáltan számíthat:

  • megbízható munkahely, élhető szakmai környezet
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • rugalmas munkabeosztás

Főbb feladatok:

  • a fizikai és szellemi toborzási folyamatok önálló lebonyolítása, nyomon követése
  • kapcsolattartás az ebben közreműködő üzleti partnerekkel
  • munkaerő-felvételi igények felmérése, jóváhagyatása
  • munkaszerződések készítése, karbantartása
  • munkahelyi oktatások megtartása, képzések megszervezése
  • bérszámfejtés előkészítésében való részvétel
  • házon belüli kapcsolattartás valamennyi osztály vezetőjével
  • jelentések, statisztikák készítése

Amit a munkakör megkövetel:

  • felsőfokú szakirányú végzettség, 1-3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • aktív angol nyelvtudás, kommunikációs szint

Jelentkezés a lenti e-mail címen, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal.

Köszönjük!
NÁLUNK TE VAGY A LEGFONTOSABB!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya

Kategória
Humán erőforrás
Régió
Bács-Kiskun