www.cvonline.hu

Személyügyi Manager [HN-ASZM01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.28.
Jelentkezési határidő: 2016.07.12.
Hirdetés azonosító: 1035506

Focus consulting

Megbízónk

Partnerünk a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat, melynek megbízásából keresünk új munkatársat Személyügyi Manager pozícióba, Pest megyében.

Feladatok

- Bérezés és bérszámfejtés területén teljes körű felelősség
- A belső folyamatok, a munkaügy és a különböző személyi ügyek optimalizálása
- A csapattagok munkájának koordinálása
- Havi bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása
- A management támogatása minden személyügyi kérdésben
- Munkaügyi, munkavállalói statisztikák készítése
- A régióban található országokkal történő kapcsolattartás, szakmai kommunikáció
- Hatóságokkal történő kapcsolattartás

Elvárások

- Felsőfokú végzettség (HR, munkaügy területen)
- Tárgyalóképes német nyelvtudás
- Legalább 6-8 éves munkaügyi/bérszámfejtési területen megszerzett tapasztalat
- Csoportvezetői / people management tapasztalat
- Aktív bérszámfejtői gyakorlat vagy a szükséges tudás elsajátítására való hajlandóság
- Releváns szaktudás a munka-, adózási és társadalombiztosítási jog területén
- Analitikus gondolkodás, erős stratégiai érzékkel
- Magas szintű MS Office ismeret
- Rugalmas és felelősségteljes személyiség

Előny

- Nexon program ismerete

Egyéb

Amit partnerünk kínál:
- Felelősségteljes feladatkör ellátása egy ismert nemzetközi vállalatnál
- Versenyképes fizetés
- Modern és stabil munkahely

Munkavégzés helye: Pest megye nyugati része

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Humán erőforrás
Régió