www.cvonline.hu

SZEMÉLYÜGYI FELELŐS

  • A hirdetés 782 napja lejárt

Tudsz és hajlandó vagy keményen dolgozni a magad és a cég sikeréért?
Biztos munkahelyet keresel? Hosszútávra tervezel?
Fontos számodra a barátságos munkakörnyezet?
Családod van és jól jönne néha egy kis rugalmasság?

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettséglegalább 2-3 év, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • kezdeményezőkészség, minőségorientáltság, hitelesség
  • felelősségteljes, érett személyiség

Feladatok:

  • munkaszerződések, munkaügyi dokumentumok kezelése
  • bérszámfejtéssel kapcsolatos dokumentumok begyűjtése
  • személyügyi nyilvántartás kezelése
  • a cég statisztikai rendszerének üzemeltetése, kontrollja
  • az iroda rendjének, hatékonyságának fenntartása
  • toborzási, kiválasztási feladatok

Amire számíthatsz: munkakezdésedet teljes-körű betanítással és a feladatkörök lépésről lépésre történő átadásával segítjük.

Önéletrajzod 2015. június 5-ig az alábbi e-mail címre juttasd el.

metaloBox Kft. 8000 Székesfehérvár, Had u. 1-3.
ha kíváncsi vagy ránk: Link megjelenítése

Helyek Fejér
Kategória Humán erőforrás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő