www.cvonline.hu

Személyügyi asszisztens

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 835204

A magyarországi HR szolgáltatási piac vezető cégei közé tartozó Prohumán 2014 eleje óta az egyik legdinamikusabban növekvő európai HR szolgáltató csoport, a lengyelországi székhelyű Work Service csoport tagja. A csoport a magyar piac mellett, Lengyelországban, Oroszországban, Romániában, Csehországban, Szlovákiában, Törökországban és Németországban végez aktív toborzási és kiválasztási tevékenységet. Saját csapatunkba keresünk Személyügyi asszisztens munkatársat:

Feladatok:
  • kapcsolattartás a partnercéggel, a dolgozókkal és a bérszámfejtéssel,
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos ügyintézés, bérszámfejtés előkészítése, ellenőrzése,
  • adminisztrációs feladatok ellátása,
  • munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása, munkaügyi nyilvántartások vezetése.
Elvárások:
  • középfokú végzettség,
  • munkajog, bér-és TB ügyintézés alapszintű, biztos ismerete,
  • felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel),
  • magas fokú empátia, kiváló kommunikációs készség, sztressztűrő képesség, terhelhetőség,
  • Előny: Nexon program felhasználói szintű ismerete.
Amit kínálunk:
  • stabil céges háttér, hosszú távú munkalehetőség,
  • betekintés egy multinacionális gyártó vállalat mindennapjaiba,
  • felelősségteljes, komplex feladatkör.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő: napi 8 óra, 8:30-17:00, X.ker.
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképes, bérigényt és a pozíció megnevezését tartalmazó önéletrajzzal lehet az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül. Referencia szám: CO-01

Kategória
Humán erőforrás
Régió