www.cvonline.hu

Személyügyi adminisztrátor

  • A hirdetés 724 napja lejárt

Az észak-nyugat magyarországi vállalat egy nemzetközi konszern tagja, gumi és  műanyag csatlakozástechnikai elemeket gyárt az autóipar számára.

Az alábbi munkakörbe keresünk munkatársat

Leendő munkatársunk feladatai:

  • munkaügyi adminisztráció ellátása
  • munkatársak adatainak naprakész vezetése és nyilvántartása
  • statisztikák készítése
  • munkaidő nyilvántartással kapcsolatos feladatok ellátása, adatrögzítés
  • munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés
  • személyügyi- és munkaügyi adatok nyilvántartása, kezelése
  • cafetéria ügyintézés
  • kapcsolattartás a munkaerő-kölcsönző cégekkel, együttműködés a társrészlegekkel; hivatalokkal

Elvárásaink:

  • gazdasági vagy humán szakirányú felsőfokú végzettség
  • kiváló számítógépes ismeretek
  • önálló munkavégzés
  • diszkrét, precíz és megbízható munkavégzés
  • terhelhetőség, rugalmasság
  • jó kommunikációs és együttműködő készség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • középfokú németnyelv-tudás

Amit kínálunk:

  • Továbbképzések
  • Versenyképes fizetés
  • Multinacionális vállalati környezet
Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Humán erőforrás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német