www.cvonline.hu

Személyszállítási szakmai oktató

  • A hirdetés 4 napja lejárt

MÁV-csoport
MÁV Szolgáltató Központ Zrt.

Helység
Budapest
Terület
Emberi erőforrás (humán)
Foglalkoztatás formája
Határozatlan idejű
Munkaidő
Teljes munkaidő

Vállalat
A MÁV Szolgáltató Központ Zrt. a MÁV-csoport egyik leányvállalata. Célja, hogy professzionális üzleti szolgáltatásokat nyújtson a MÁV-csoport tagjainak gazdasági, humán, informatikai, beszerzés-logisztikai és ügyvitel területen.

Feladatok

  • az éves oktatási ütemterv alapján a munkavállalók időszakos oktatásának megtartása
  • időszakos oktatások előírások szerinti dokumentálása, a számlázáshoz, hatósági és egyéb jelentésekhez a megfelelő
  • adatszolgáltatás nyújtása
  • közremőködés az oktatási segédletek, tananyagok fejlesztésében, elkészítésében
  • újfelvételes munkavállalók szakmai kiképzése tanfolyamon
  • munkavállalók szakmai átképzése tanfolyamon
  • új technológiák pl. jegykiadó rendszerek használatának, kezelésének gyakorlati oktatása tanfolyamon vagy egyéb felkészítési formában
  • az időszakos vizsgák lebonyolításának támogatása
  • szakmai továbbképzéseken való részvétel

A munkakör betöltésének feltételei

  • befejezett felsőfokú állami iskolai végzettség (főiskolai vagy egyetemi diploma).
  • felsőfokú vagy középfokú kereskedelmi vasúti szakvizsga
  • legalább 5 év vasúti személyszállítási pénztári, nemzetközi pénztári szakterületen szerzett szakmai gyakorlat
  • alkalmazott számítógépes informatikai rendszerek (irodai programcsomagok – OFFICE) felhasználói ismerete
  • orvosi alkalmasság

A munkakör betöltéséhez szükséges tulajdonságok:

  • magas szintő írásbeli és szóbeli kommunikációs készség
  • kapcsolatteremtési, konfliktuskezelési készség
  • szervezőképesség, előadói képesség
  • önállóság, határozottság, problémamegoldás, mobilitás

Előnyt jelent:

  • pedagógiai vagy oktatótiszti végzettség

Amit ajánlunk

  • barátságos csapat, támogató munkahelyi légkör
  • széleskörő juttatási csomag
  • munkásszállás, segélyezési rendszer, képzési lehetőség
  • bruttó bér 3%-ának megfelelő összegő önkéntes nyugdíjpénztári támogatás
  • szakmai fejlődési lehetőség Magyarország egyik legnagyobb vállalatcsoportjánál
  • szakmai kihívásokban gazdag tevékenység
  • hosszú távú karrierlehetőség
  • korrekt munkafeltételek

További információ
Amennyiben felkeltettük érdeklődését, a bérigényét is tartalmazó pályázatát várjuk. Kérjük, válassza a tárgyban megjelölt pozíciót.
2017.12.13.
Bővebb felvilágosítást ad
Szücs Anna 1/511-4132 / 01/41-32

Várjuk jelentkezését!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Humán erőforrás
Oktatás / Képzés > Oktatási módszerek szakértő, Oktatási szakértő
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű