www.cvonline.hu

SZEMÉLYI SOFŐR

  • A hirdetés 719 napja lejárt

Közbeszerzéssel foglalkozó cégünk

munkakörbe

keres talpraesett, gyakorlatias munkatársat

Feladatok:

  • elsősorban személyi sofőr feladatok ellátása az ügyvezető részére
  • céges autókkal kapcsolatos napi, havi, éves adminisztráció elvégzése (km nyilvántartás vezetése,
  • biztosítások nyilvántartása, műszaki vizsga időpontok nyilvántartása)
  • napi szinten felmerülő céges ügyek intézése (postai ügyintézés, szerződések szállítása, beszerzés)
  • gépjárművek műszaki állapotának ellenőrzése, szervizeltetés ügyintézése
  • munkavégzés helye elsősorban Budapest, de akár heti több alkalommal előfordulhat vidéki is.

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • "B" kategóriás jogosítvány, minimum 5 év gyakorlattal
  • hajlandóság a rugalmas munkavégzésre (akár hétvégén is)
  • büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)
  • leinformálhatóság
  • felhasználói szintű számítógép használat (outlook, explorer, word, exel)

Személyes tulajdonságok:

  • precíz munkavégzés, jó problémamegoldó képesség, terhelhetőség,
  • rugalmasság, kreativitás, jó kommunikációs készség, jó megjelenés, budapesti helyismeret, diszkréció

Előny:

  • személyszállításban szerzett tapasztalat

Amit ajánlunk:

  • megegyezés szerinti bérezés
  • fiatalos csapat, jó hangulat
  • az ismeretek elsajátításában maximális segítségnyújtás
  • céges autó használata

Jelentkezni lehet fényképes (a fenti szempontokat bemutató) önéletrajz  benyújtásával.

A jelentkezőket kérjük, hogy telefonos és e-mail elérhetőségeiket adják meg, egy esetleges személyes konzultációra történő behívás céljából.