www.cvonline.hu

Személyi sofőr

  • A hirdetés 791 napja lejárt
Feladatok
  • Ügyvezető igazgató gépkocsijának vezetése (Budapest és a telephely közötti táv napi szinten)
  • Céges autó flotta management - tankolás, mosatás, karbantartás, javítás, ezekkel kapcsolatos mindennemű ügyintézés
  • Gépkocsi használat adminisztrációja, menetlevelek vezetése
  • Egyéb ügyintézések, vásárlások lebonyolítása
Elvárások
  • Legalább középfokú végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Amit partnerünk kínál
  • Kiemelkedő juttatási csomag (cafeteria)
  • Folyamatos szakmai és személyes fejlődésének támogatása
Helyek Magyarország
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő