www.cvonline.hu

Személyi sofőr

  • Company_icon Cégnév elrejtése
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Magyarországon több mint 20 éve jelen lévő élelmiszergyártó vállalat a tulajdonos-ügyvezető munkájának segítése céljából keres kiemelkedően jó vezetési tudással és

gyakorlattal rendelkező

új munkatársat

pozícióba.

Feladatok:

  • A tulajdonos és a vezető munkatársak szállítása
  • Üzleti partnerek fogadása és szállítása
  • A tulajdonos személyes ügyintézéseiben való aktív részvétel
  • Gépjármű takaríttatása, tisztíttatása, műszaki állapotának rendszeres ellenőrzése, gépjármű nyilvántartás vezetése
  • A munkavégzés helye alapvetően Budapest és közvetlen környéke, esetenként távolabbi úti cél
  • A munkaidő rugalmas, előre történő egyeztetés alapján. Munkavégzés hétvégén és az esti/éjszakai időpontokban is előfordul

Az ideális jelölttel szembeni elvárások:

  • Érvényes B kategóriás jogosítvány
  • Minimum 5 éves vezetési gyakorlat
  • 3 hónapnál nem régebbi, büntetlen előéletet igazoló erkölcsi bizonyítvány
  • Kifogástalan KRESZ ismeret
  • Rutin különböző típusú – leginkább automata váltójú – autók vezetésében
  • Minimum középfokú végzettség, érettségi
  • Kiváló gépjárművezetői képesség
  • Magabiztos, átlagon felüli budapesti helyismeret
  • Ügyintézési gyakorlat
  • Jó megjelenés
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Intelligens, határozott fellépés
  • Rugalmasság

Előnyt jelent:

  • Budapest, III. kerületi lakhely
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret

Amit ajánlunk:

  • Felelősségteljes munkavégzést egy stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál
  • Változatos feladatokkal és kihívásokkal teli munkavégzést
  • Lehetőséget a felsőkategóriás autók vezetési élményének átélésére
  • Hosszú távú munkakapcsolatot

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, örömmel várjuk magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát, a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Gépjárművezető, Gépkocsivezető
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű