www.cvonline.hu

Személyi Sofőr / Ügyintéző

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1010260
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Magyarország egyik piacvezető személyzeti tanácsadó cégeként, keresünk munkatársat, az alábbi pozícióba, melyre első sorban diákok jelentkezését várjuk:

Feladatok:

  • Az igazgató személyszállítása, a gépjármű vezetése Magyarországon és külföldön egyaránt;
  • Az igazgató személyes ügyeinek intézése irodán belül és kívül
  • A gépjárművel kapcsolatos mindennemű ügyintézési feladat;
  • Az iroda működéséhez szükséges külső helyszínen történő ügyintézés;

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Minimum 1-2 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Gépjármű vezetői rutin elengedhetetlen feltétele a munkakör betöltésének;
  • Kiváló problémamegoldó készség;
  • Kiemelkedő kommunikációs és szervező készség;
  • Kedves, türelmes személyiség;
  • Jó stressztűrő képesség;
  • Önállóság, precizitás, megbízhatóság.

Előny:

  • Speciális gépjármű technikai vezetésképzésen részvétel!
  • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat;
  • „A” kategóriás jogosítvány;
  • Kommunikációs szintű angol és/vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Fiatal, barátságos légkör és csapat;
  • Kiváló munkahelyi környezet és jó hangulat;
  • Felelősségteljes munkakör .

Munkavégzés helye:

Budapest II. kerület

Szükséges dokumentumok:

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya