www.cvonline.hu

Személyi sérültes kárügyintéző

  • A hirdetés 1094 napja lejárt

Wáberer Hungária Biztosító zrt.
pályázatot hirdet

pozícióra

A leendő munkatárs fő feladatai:

  • személyi sérültes kárügyek teljes körű rendezése (kárigények fedezeti, jogalapi és összegszerűségi vizsgálata)
  • a kárügyekhez csatolt dokumentumok feldolgozása
  • a kártérítési összegek kifizetésének előkészítése
  • kapcsolattartás jogi képviselőkkel, ügyfelekkel
  • kárügyekben konzultáció Jogi Csoporttal

Elvárások:

  • 1-2 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú végzettség
  • Microsoft Office programok felhasználói szintű ismerete
  • Határozottság, gyors és precíz munkavégzés
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Terhelhetőség, munkabírás
  • Angol nyelv ismerete

Előny:

  • Felsőfokú jogi, egészségügyi végzettség
  • egyéb nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai ismeretek bővítése
  • Fiatalos, jó hangulatú csapat
Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő