www.cvonline.hu

Személyi- / jogi asszisztens

  • A hirdetés 932 napja lejárt

Megbízónk egy magyarországi, komoly ügyfélkörrel és szakértői gárdával rendelkező ügyvégi iroda, amelynek vezetője mellé keressük személyi / jogi asszisztensét.

Feladatok:

- a vezető napirendjének nyilvántartása
- a megbeszéléseken jegyzetek készítése és a fontos feladatok közvetítése az irodavezető, projektvezető felé
- időpontok egyeztetése
- a megbeszélések anyagainak adminisztrációja, archiválása
- belső és külső információk begyűjtése a megbeszélések előtt
- a vezető egyéb feladatainak a támogatása, segítése

Elvárás:

- jogi diploma előnyt jelent, de nem feltétel
- személyi, vezetői asszisztenciában szerzett tapasztalat
- nagy munkabírás
- precíz, pontos, megbízható személyiség
- angol nyelvtudás kommunikáció szintű ismerte előnyös

Munkavégzés: Budapest, belvárosa

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, kérem, küldje el szakmai önéletrajzát  e-mailcímünkre: E-mail cím megjelenítése

Részleg

Adminisztráció

Helyek Budapest
Kategória Jog / Jogi tanácsadás
Asszisztencia / Adminisztráció
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol