www.cvonline.hu

Személyi gépjárművezető

  • A hirdetés 586 napja lejárt

Megbízható háttérrel rendelkező, miskolci székhelyű cég,

vezető beosztású személy(ek) szállítására

hivatásos

személyi gépjárművezetőt

keres!

Feladatok:

  • céges, magas kategóriába tartozó gépkocsik vezetése
  • vezető beosztású személyek szállítása (az ország egész területén belül, heti több alkalommal),
  • gépjárművezető számára meghatározott egyéb feladatok (pl.: küldemények) pontos, határidőre történő kiszállítása
  • szükséges dokumentációk kezelése
  • autó megtankolása, parkolás

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány,
  • 1-es kategóriájú pályaalkalmassági vizsga megléte
  • sofőr munkakörben szerzett leinformálható szakmai tapasztalat
  • Budapest úthálózatának ismerete
  • minimum 4-5 éves vezetői tapasztalat
  • megbízhatóság, pontosság, felelősségtudat
  • elegáns megjelenés

Előnyt jelent:

  • nemzetközi úthálózaton szerezett tapasztalat
  • angol vagy német nyelv ismerete

Kiemelten felhívjuk a figyelmet, hogy nem áruterítő és nem kamionsofőr pozíció betöltésére keresünk munkatársat. Az ilyen jellegű jelentkezéseket figyelmen kívül fogjuk hagyni.

Központi ügyintézés helye: Miskolc

Munkavégzés helye: Miskolc és vonzáskörzete, illetve az ország egész területe

Munkakezdés várható időpontja: 2015. október 15.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő