www.cvonline.hu

SZEMÉLYI ÉS KERESKEDELMI ASSZISZTENS/KOORDINÁTOR

  • A hirdetés 910 napja lejárt

1997 óta csakis kizárólag betongyárak téliesítésével foglalkozunk. Cégünk ezen a területen minden szempontból az európai élvonalhoz tartozik.

Székhelyünk és két fő gyártóbázisunk Magyarországon található, de képviseleteinken keresztül Európa nagy részét behálózzuk. Gyártóbázisaink 30—40 éves szakmai tapasztalattal rendelkeznek. Referenciáink között a multinacionális cégek mellett számos kisebb gyár is megtalálható.

Új kollégát keresünk

(felsőfokú német és angol nyelvtudással)

pozícióba

Elvárások:

  • Felsőfokú német és  min. erős-középfokú angol nyelvtudás (elengedhetetlen a munkavégzéshez, tesztelésre kerül)
  • Utazási hajlandóság (havi 1-3 hét külföldi tartózkodás)
  • 1-2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Üzleties megjelenés
  • Önállóság, jó szervezőkészség

Feladatok:

  • Tárgyalásokon való részvétel, fordítás-tolmácsolás
  • Szállásfoglalások, repülőjegy foglalások intézése
  • Ügyvezető munkájának teljes körű segítése

A pozíció sok külföldi utazással és kinn tartózkodással jár (havi 1-3 hét szezontól függően), ezért olyan pályázók jelentkezését várjuk, akik ezt vállalni tudják.

A magyarországi munkavégzés helye: Gödöllő

Amennyiben a kínált pozíció elnyerte tetszését, és megfelel az elvárásoknak, jelentkezését az alábbi címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Külföld
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol