www.cvonline.hu

Személyi és irodai asszisztens

  • A hirdetés 985 napja lejárt

A Solvo Biotechnológiai Zrt., Magyarország legnagyobb magántulajdonban lévő gyógyszeripari biotechnológiára specializálódott cége, mely drog rezisztenciával és az ezért felelős transzporter fehérjékkel foglalkozik, a következő pozícióba keres embert:

A jelölt munkaidejének 50%-ában vezető-asszisztensi feladatokat, 50%-ban irodavezetői feladatokat lát el. A feladatok a következőket foglalják magukba:

  • vezető személy munkájának adminisztratív támogatása
  • Időpontok, találkozók szervezése
  • Beérkező és kimenő posta kezelése, iktatás
  • Telefonközpont kezelése, angol nyelven is
  • Vendégek fogadása, eligazítása
  • Rendezvények szervezésében való aktív részvétel
  • Tárgyalások feltételeinek megszervezése
  • Csomagküldő szolgálatokkal való kapcsolattartás, logisztikai feladatok
  • Házipénztár kezelése
  • Faxolás, scannelés
  • Egyéb irodai tevékenységek

Általános elvárások:

  • tárgyalási szintű angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • felsőfokú végzettség
  • precizitás, rugalmasság
  • kiváló kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • fiatal és lelkes munkatársak,
  • kellemes munkakörnyezet,
  • nemzetközi környezet

Munkavégzés helye: Budaörs

Kérjük, angol és magyar nyelvű önéletrajzát és motivációs levelét a pozició megjelölésével küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol