www.cvonline.hu

Személyi (elnöki) asszisztens

  • A hirdetés 114 napja lejárt

A Vasas Sport Club főállású munkatársat keres

munkakörbe

Feladat:

  • a Vasas Sport Club elnökéhez kapcsolódó személyi asszisztencia ellátása, munkájának teljes körű támogatása
  • vezetői megbeszélések szervezése, ütemezése, határidők nyomon követése
  • a napi munkához szükséges információk és dokumentumok kezelése
  • prezentáció és riportkészítés
  • heti vezetői értekezletekhez szükséges anyagok előkészítése
  • naptárkezelés, naptártervezés
  • határidők figyelése, határidős és ad-hoc feladatok gyors és precíz elvégzése
  • dokumentációk, táblázatok, előadásanyagok előkészítése, elkészítése, vezetői döntést támogató anyagok (pl. beszámolók, jegyzőkönyvek, előterjesztések, megállapodások, jelentések) összeállítása,
  • dokumentumok, fényképek, naptárbejegyzések archiválása
  • adatbázis-kezelés
  • levelezéskezelés magyar, esetenként angol nyelven
  • partnerek, vendégek fogadása, a fogadások előkészítése és utómunkálatainak elvégzése
  • kapcsolattartás a kulcspartnerekkel és más szervezeti egységekkel

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • angol nyelvtudás
  • hasonló munkakörben eltöltött legalább 3 éves munkatapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány, tényleges gépjárművezetői tapasztalattal
  • magas szintű informatikai ismeretek (word, excel, powerpoint)
  • rugalmas, akár hétvégi munkavégzés
  • önálló munkavégzés, precizitás, jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • sportbéli jártasság
  • korábban betöltött hasonló munkakör
  • 5 évnél több szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú munkalehetőség az ország egyik legeredményesebb sportegyesületénél

Munkavégzés helye:

  • XIII. kerület (Vasas Fáy utcai Sportcentrum)

  • 2017. július 31.

  • emailben a lenti e-mail címen

Jelentkezés részeként kötelezően benyújtandó iratok, igazolások:

  • részletes fényképes önéletrajz
  • iskolai végezettséget igazoló dokumentum
  • vezetői engedély meglétét igazoló dokumentum
  • erkölcsi bizonyítvány
  • motivációs levél, fizetési igény megjelölésével (nettó bér)

Munkába állás legkorábbi időpontja:

  • 2017. szeptember 1.
Helyek Budapest
Pest
XIII. kerület
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adminisztrációs asszisztens, Adminisztrátor
Közigazgatás / Államigazgatás > Adminisztrátor, Irodai ügyintéző
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol