www.cvonline.hu

Személyi asszisztens

Régió:

Bács-Kiskun

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.04.28.
Hirdetés azonosító: 987966
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működésnek ideje alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal kecskeméti partnerünk számára keresünk  munkatársat Személyi asszisztens pozícióba, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • A vezető közvetlen munkáját segítő írásbeli dokumentumok előállítása, szerkesztése, sokszorosítása
  • Írásbeli kapcsolattartást szolgáló levelek, egyéb belső szervezeti iratok előkészítése, megszerkesztése
  • Iratok, egyéb dokumentumok szakszerű kezelése, tárolása
  • Határidők egyeztetése, ellenőrzése, nyilvántartása a vezető tevékenységéhez kapcsolódóan
  • A vezetői megbeszélések, találkozások egyeztetése, ütemezése, a kapcsolatok koordinálása
  • Kapcsolattartás a vezető külső partnereivel, valamint a szervezet belső munkatársaival, más egységek vezetőivel
  • Gazdálkodással kapcsolatos feladatok ellátása (pl. szerződések, megbízások, beszerzési megrendelések előkészítése)
  • A vezető személyközi kommunikációjához kapcsolódó reprezentációs feladatok ellátása
  • Korszerű ügyviteli és kommunikációs eszközök, információforrások kezelése
  • Egyéb a vezetői munkához szükséges asszisztensi, személyi titkári feladatok elvégzése (utazásszervezés, ügyfélkapcsolat stb.)
  • Beszámolás a vezetőnek

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Angol felsőfok VAGY német középfok (aktív nyelvhasználat)
  • Irodai ügyvitelben, ügyfélkezelésben szerzett tapasztalat
  • Agilitás
  • Önálló munkavégzés
  • Igényes megjelenés

Amit kínálunk

  • Kellemes munkahelyi légkör
  • Versenyképes fizetés

Amennyiben felkeltette érdeklődését a lehetőség, kérjük Link megjelenítéset követően jelentkezzen honlapunkon keresztül.
A jelentkezés feltétele egy fényképes önéletrajzának feltöltése, ennek hiányában nem tudjuk fogadni a jelentkezéseket.