www.cvonline.hu

SZEMÉLYI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 766 napja lejárt

Boschung EJT Kft.
Elektronikai és Járműipari Termékeket
Gyártó és Forgalmazó Kft.

Úttisztító berendezések/gépek gyártásával foglalkozó cég

1 fő személyi asszisztenst keres Dévaványára.

Elvárások:

  • Kiváló nyelvtudás (elsősorban német nyelven, nem nyelvvizsgát, hanem nyelvtudást kérünk)
  • EXCEL program kiváló ismerete.

Feladatok:

  • segíti a vezető napi munkáját
  • kapcsolatot tart a középvezetőkkel, hivatalokkal, partnerekkel
  • nyilvántartásokat vezet, kimutatásokat készít

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkavégzés nemzetközi környezetben.
  • Határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.
  • Megállapodás szerinti bér.

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével az alábbi címre vagy e-mail címre várjuk.

H-5510 Dévaványa, Eötvös József u. 89.

Helyek Bács-Kiskun
Csongrád
Jász-Nagykun-Szolnok
Békés
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német