www.cvonline.hu

Személyi asszisztens

  • A hirdetés 818 napja lejárt

Budapest, IX. kerületi munkavégzési hellyel keresünk cégcsoportunk első számú vezetője mellé teljes munkaidőben történő foglalkoztatással

személyi asszisztens

munkatársat.

Feladatok:

  • A vezérigazgató munkájának hatékony és teljes körű támogatása.
  • Az üzleti naptár vezetése, határidők nyomon követése. Levelezések önálló lebonyolítása, különböző szakmai anyagok előkészítése, elkészítése.
  • Utazások, megbeszélések, találkozók szervezése, az ezekhez szükséges információk és dokumentáció biztosítása.
  • Érkező vendégek és beérkező telefonok fogadása, klasszikus asszisztensi feladatok ellátása.
  • Szerződések előkészítése, nyilvántartások, iktatások kezelése, nyomon követése.
  • A kiadott feladatok koordinációja, a feladatok teljesítésével kapcsolatos információk összegzése.
  • Az iroda operatív működésének biztosítása.
  • Partnerekkel, munkatársakkal való kapcsolattartás.

A munkakör betöltésének feltétele:

  • felsőfokú állami iskolai végzettség
  • magas szintű számítógép-kezelői ismeretek, gyors- és gépírói tudás és gyakorlat
  • tárgyalóképes, magabiztos angol nyelvtudás
  • napi 8 órán túli és hétvégi rendelkezésre állás vállalása

A leendő munkatárssal szemben támasztott elvárások:

  • nagyfokú precizitás, önállóság
  • eredmény- és sikerorientáltság
  • jó kapcsolatteremtő, lényeglátó-, problémamegoldó képesség
  • dinamizmus, határozottság, kreativitás
  • kiváló szervezőkészség
  • nagy munkabírás, terhelhetőség, konfliktus-kezelési képesség

Fényképes önéletrajzokat várunk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol