www.cvonline.hu

Személyi Asszisztens

  • A hirdetés 851 napja lejárt

Feladatok:

  • Felsővezető munkájának napi szintű támogatása
  • Osztály működésének koordinálása
  • Kapcsolattartás a társ osztályokkal
  • Pénzügyi jelentések, kimutatások készítése
  • Prezentációs anyagok össze állítása
  • Angol nyelvű anyagok fordítása
  • Általános adminisztratív feladatok

Elvárás

  • Felsőfokú végzettség, gazdasági-pénzügyi szakon szerzett diploma előnyt jelent
  • Felsőfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felsővezető mellett eltöltött 1-2 év szakmai gyakorlat
  • Magas szintű Office felhasználói ismeretek (pl: Excell, PPS)
  • Tíz ujjas vakon írás - akár diktálás alapján is.

Értékelt kvalitások

Pénzügyi vállalat egyik Igazgatója keresi új Asszisztensét, aki talpraesett, határozott, jó szervezőkészséggel és probléma megoldóképességgel rendelkezik, jó a humora, szeret önállóan és csapatban dolgozni, jól tűri a stresszt és könnyen alkalmazkodik. A munkakör betöltésénél elengedhetetlen a napi elegáns megjelenés (pl: kosztüm, szoknya).

Olyan jelöltek jelentkezését várjuk, akik szeretik az asszisztensi munkakört, érzik, hogy ez a pozíció is egy megbecsült és szép feladatokat tartogató bizalmi állás, ahol mindig lehet újat is tanulni, és hosszú távon gondolkoznak egy ilyen pozíció betöltésében.

Amit nyújtunk

Munkavégés egy jó csapatban, kollégák által szeretett, barátságos empatikus, de határoott Vezető mellett, hosszútávon kellemes munkahelyi légkörben.

Helyek Magyarország
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő