www.cvonline.hu

Személyi asszisztens

  • A hirdetés 854 napja lejárt

Feladatok

  • Személyi asszisztencia az Ügyvezető részére (prezentációk készítése, agendák összeállítása, bejövő hívások és levelek kezelése)
  • Céges események szervezése, lebonyolítása (vendégek fogadása, catering)
  • Fordítási feladatok
  • Kapcsolattartás partnerekkel és a munkavállalókkal

Elvárások

  • Minimum 5 éves hasonló pozícióban szerzett szakmai tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás
  • Magas szintű számítástechnikai ismeretek

Személyiség

  • Precíz, gyors, lelkiismeretes munkavégzés
  • Proaktív, határozott fellépés
  • Jó kommunikációs és szervezőkészség
  • Nyitottság, rugalmasság

Ajánlatunk

  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Sikeres és gyorsan növekedő vállalat
  • Fiatal csapat, kellemes munkahelyi légkör
Helyek Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő