www.cvonline.hu

Személyi asszisztens

  • A hirdetés 1385 napja lejárt

Feladatok:

  • vezető napi munkájának szakmai és szervezői támogatása;
  • határidők egyeztetése, ellenőrzése, nyilvántartása a vezető tevékenységéhez kapcsolódóan;
  • vezetői megbeszélések, találkozók egyeztetése, ütemezése, ezekről feljegyzések készítése;
  • kapcsolattartás a vezető külső partnereivel, valamint a szervezet belső munkatársaival, más egységek vezetőivel;
  • ügyfélkezelés, ügyfelek tájékoztatása, ügyfélkapcsolatok ápolása;
  • elemzések, kimutatások készítése, nyilvántartások vezetése;
  • egyéb adminisztratív feladatok ellátása;

Feltételek:

  • középfokú vagy felsőfokú gazdasági végzettség;
  • aktív középfokú angol nyelvtudás;
  • irodavezetői vagy személyi asszisztensi pozícióban szerzett legalább 1 éves gyakorlat;
  • magas szintű számítógépes felhasználói ismeretek (MS Office);
  • kiváló szervező-, problémamegoldó- és kommunikációs készség;
  • megbízható, diszkrét, lojális személyiség;
  • felelősségteljes jellem, precíz, hatékony és önálló munkavégzés;
  • proaktív személyiség;

Amit kínálunk:

  • kellemes, barátságos munkahelyi légkör;
  • stabil cég nyújtotta biztonság;
  • változatos, sokszínű munka;
  • szakmai fejlődési lehetőség

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés