www.cvonline.hu

Személyi asszisztens

  • A hirdetés 210 napja lejárt

A Baptista Tevékeny Szeretet Misszió debreceni munkavégzési hellyel, határozatlan időre,

SZEMÉLYI ASSZISZTENST

keres.

Főbb feladatok, munkák:

  • Általános adminisztrációs feladatok ellátása
  • Általános asszisztensi feladatok: iratrendezés, fénymásolás, levelezések, telefonos ügyintézés, statisztikák készítése, rendelések kiadása
  • A PR vezető ügyeinek szervezése, koordinálásaq

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Munkavégzésben önálló, gyors, megbízható és precíz
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság
  • Dinamizmus

Amit kínálunk:

  • Igényes munkakörnyezet
  • Változatos és érdekes feladatok
  • Erős csapatszellem

Az alábbi e-mail címen 2016. december 1. napjáig a következők becsatolásával:

  • Fényképes szakmai önéletrajz
  • Motivációs levél
  • Végzettséget igazoló dokumentumok másolata
Helyek Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő