www.cvonline.hu

Személyi asszisztens

Budapesti telephelyünkre keresünk

Személyi Asszisztenst

hatékony problémamegoldó képességgel és még hatékonyabb ügyintézési képességekkel.

Rólunk:

Több mint 20 éve Budapesten müködö divatcég, iparági terjeszkedés miatt asszisztenst keres. Közép Kelet Európai üzleti háttér miatt, folyamatos nálunk az Európai kapcsolatok és több kontinenst érintö mindennapi kötelékek.

Feladatok:

  • Általános adminisztrációs és szervezési feladatok ellátása
  • A vezetők mindennapi munkájának segítése, támogatása
  • Nyilvántartások vezetése, irodai adminisztráció
  • Telefon, kimenő és bejövő posta kezelése, iktatása, scannelés
  • Folyamatban levő ügyek nyomon követése, támogatása
  • Egyéb ad hoc felmerülő feladatok és problémák megoldása

Elvárás:

  • 1-3 év munkatapasztalat
  • MS Office ismeretek (Word, Excel)
  • Jó kommunikációs készség és problémamegoldó képesség
  • Munkavégzésben önálló, gyors, megbízható és precíz
  • Rendezettség és szervezetség

Előny:

  • Angol
  • Korábbi személyi asszisztensi tapasztalat
  • Ingatlanokkal való tapasztalat
  • Építkezési tapasztalat
  • Gépészeti tapasztalat
  • Közhivatalok ismerete

Amit Kinálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Jó munkakörülmény
  • Hossztávú munkalehetőség
  • Biztos háttér

Teljes munkaidős állás!

Kérjük fényképes önéletrajzát küldje el a nettó bér igényel együtt.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest