www.cvonline.hu

Személyi asszisztens

  • A hirdetés 285 napja lejárt

Budapesti székhelyű, magyar tulajdonban lévő cégcsoport első számú vezetője mellé keresünk gyakorlott

munkatársat.

Főbb feladatok:

  • A vezető munkájának hatékony és teljes körű támogatása
  • Az üzleti naptár vezetése, határidők nyomon követése. Levelezések önálló lebonyolítása, különböző szakmai anyagok előkészítése, elkészítése
  • Utazások, megbeszélések, találkozók szervezése, az ezekhez szükséges információk és dokumentáció biztosítása
  • Érkező vendégek és beérkező telefonok fogadása, klasszikus asszisztensi feladatok ellátása
  • Szerződések előkészítése, nyilvántartások, iktatások kezelése, általános adminisztratív feladatok ellátása, folyamatos nyomon követés
  • Partnerekkel, munkatársakkal, hivatalos szervekkel való kapcsolattartás
  • Be- és kimenő iratok, levelek, postázandó anyagok szakszerű kezelése, iktatási feladatok maradéktalan elvégzése
  • A szervezet működésével összefüggő feladatok ellátása

A munkakör betöltésének feltétele:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Számítógépes programok magas szintű felhasználói ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

A kiválasztás során előnyt jelent:

  • Főiskolai, egyetemi végzettség
  • Tárgyalóképes idegen nyelvtudás

A leendő munkatárssal szemben támasztott elvárások:

  • Nagyfokú precizitás, önállóság
  • Eredmény- és sikerorientáltság
  • Jó kapcsolatteremtő, lényeglátó-, problémamegoldó képesség
  • Dinamizmus, határozottság, kreativitás
  • Kiváló szervező- és kommunikációs készség
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség, konfliktuskezelési és stressztűrő képesség

Fényképes szakmai önéletrajzokat várunk fizetési elvárások megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol