www.cvonline.hu
Személyi Asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.06.
Jelentkezési határidő: 2016.10.12.
Hirdetés azonosító: 1071905
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
A világ egyik legnagyobb csempe, burkoló és szaniter gyártó vállalat török Ügyvezetője mellé keresünk egy tapasztalt SZEMÉLYI ASSZISZTENST.

A munkatárs fő feladatai a következők lennének:
- A török Ügyvezető Úr asszisztenciájának teljes körű ellátása
- Utazásszervezés, repülőjegy- és szállásfoglalás az Ügyvezető részére napi 24 órás szolgálatban
- Tárgyalások megszervezése
- Irodai adminisztráció
- Napi általános operatív feladatok elvégzése

Követelmények
Amiből a megbízónk nem tud engedni:
- Minimum 5 év személyi asszisztenciában szerzett tapasztalat
- Középfokú végzettség (felsőfokú előnyt jelent)
- Magabiztos, folyékony angol nyelvtudás mind szóban mind írásban
- Nyitottság kötetlen munkaidőre
- Felhasználói szintű számítógépes ismeret
- Megbízható, pontos személyiség
- Gyors, dinamikus munkavégzés

Amit Partnerünk kínál:
- Hosszú távú álláslehetőség, stabil vállalati háttér
- Változatos feladatkörök, felelősségteljes, bizalmi munkakör
- Versenyképes fizetés