www.cvonline.hu

Személyi asszisztens

  • A hirdetés 483 napja lejárt

Munkaköri leírás:

Teljes körű asszisztencia ellátása a cég elnöke mellett:

  • levelezés
  • adminisztráció, dokumentumok előkészítése, kezelése
  • telefonok intézése
  • banki, postai ügyintézés
  • időpont egyeztetés üzleti partnerekkel, ügyfelek fogadása

Jelölttel szembeni elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magabiztos angoltudás (írásban és szóban egyaránt) – a munkanyelv angol
  • Legalább 1 éves munkatapasztalat (előny, ha hasonló területen végzett munkát)
  • Felhasználói szintű Office ismeretek
  • Pénzügyi ismeretek előnyt jelentenek

Önéletrajzokat angol nyelven, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol