www.cvonline.hu

Személyi asszisztens

  • A hirdetés 394 napja lejárt

SZEMÉLYI ASSZISZTENS

Feladatok:

  • asszisztencia vezetése és ellátása
  • Értekezletek és tárgyalások megszervezése
  • Tárgyalásokon elhangzottakról emlékeztetők, jegyzőkönyvek készítése
  • Nyilvántartások vezetése, irodai adminisztráció, határidők nyomon követése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Az iroda gördülékeny, zavartalan működésében való részvétel
  • Egyéb adminisztratív és napi ad hoc feladatok ellátása

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)
  • Nagy teherbírás, stressztűrő képesség
  • Pozitív, lendületes, proaktív hozzáállás
  • Önálló munkavégzésre való alkalmasság
  • Toleráns, alkalmazkodó, megbízható és rugalmas személyiség
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Minimum 3 éves tapasztalat személyi asszisztenciában
  • Társalgási szintű angol nyelvismeret (előny)
  • Közbeszerzési alapismeretek (előny)

Amit kínálunk:

  • Fiatal és dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem megegyezés szerint
  • Modern irodai környezet, színvonalas munkakörülmények
  • Inspiráló szakmai légkör, nyitott vállalati kultúra

Munkaidő: Főállás

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Személyi asszisztens

Munkavégzés helye: Budapest II. kerület

Elérhetőség:
Fényképes önéletrajzokat nettó fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol