www.cvonline.hu

Személyi Asszisztens

  • A hirdetés 344 napja lejárt
Munkavégzés helye:

Tiszafüred és környéke

Feladatok:
  • Kapcsolattartás a felső vezetéssel, szakterületekkel és a külső partnerekkel.
  • A vezető közvetlen munkáját elősegítő írásbeli dokumentumok előkészítése.
  • Iratok szakszerű kezelése, tárolása.
  • Megbeszélések egyeztetése, ütemezése, kapcsolatok koordinálása.
  • A könyvelés támogatása a számlák, bankszámla kivonatok kezelésében, dokumentumok áttekintése a könyvelés számára.
  • Kifizetési határidők, teljesítések követése
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Magabiztos MS Office ismeretek
  • Megbízhatóság, kezdeményezőkészség
  • Jó szervezőkészség - priorizálás, határidők kezelése
  • Kiváló kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jelentkezés a fizetési igény megjelölésével
Helyek Tiszafüred
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő